Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Dla gospodarstw ,które w strukturze zasiewów mają zbyt dużo zbóż i kukurydzy, polecamy program uprawy soi .Dostarczamy materiał siewny,technologię uprawy oraz zapewniamy skup zebranych nasion.POLECAMY !!

Oferujemy materiał siewny najlepszych hodowców polskich i europejskich, starannie wybranych, z wyselekcjonowanymi odmianami roślin, dobranych do naszych warunków klimatycznych i glebowych.

W oferowanym przez nas programie nasiennym, skierowanym do gospodarstw uprawiających zboża w monokulturze, proponujemy rośliny np. soję, która w sposób szczególny poprawia strukturę gleby, jednocześnie będąc rośliną towarową, podobnie jak rzepak lub buraki cukrowe.

Odmiany poszczególnych gatunków roślin dobieramy do sposobu użytkowania, rodzaju gleby oraz zapotrzebowania ze strony przetwórstwa.

  • materiał siewny najlepszych hodowców : Smolice, Danko, Saatbau, Pioneer, Masaudor, LG i inne
  • odmiany starannie dobrane do naszych warunków klimatyczno-glebowych oraz zapotrzebowania przemysłu rolno-spożywczego
  • program nasienny dla gospodarstw chcących poprawić strukturę gleby (uprawy w monokulturze)
  • tylko kwalifikowany materiał siewny - gwarancja dopłaty z budżetu państwa

Witryna stworzona na platformie