Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Posiadamy w ofercie większość nawozów produkowanych w Polsce oraz importowane: azotowe, fosforowe, potasowe, wieloskładnikowe.

Możliwy dowóz do klienta .

Zapraszamy do naszych magazynów:Poniec,Kobylin,Włoszakowice,Żmigródek. 


Łukasz Kolber
tel. 606 715-345
tel. 71 385 34 90


W szczególności polecamy:

Saletrosan® 26 makro  Skład nawozu: N 26%, S 13%

Produkt otrzymywany w procesie chemicznym z azotanu amonu i siarczanu amonu. W swoim składzie zawiera mączkę dolomitową, której głównymi składnikami jest wapń i magnez.

 Suprofos 25  -  5-10-25 NPK(Ca,Mg,S) 5:10:25:(2,5:2:13)  

SUPROFOS 25

uniwersalny nawóz przeznaczony do stosowania na wszystkich typach gleb i pod wszystkie rośliny uprawne. Ze względu na wysoką zawartość potasu w stosunku do fosforu, jest to idealny nawóz pod rośliny okopowe, rzepak, kukurydzę i na gleby o niskiej zawartości potasu przyswajalnego. Doskonale sprawdza się również w nawożeniu zbóż ozimych i jarych. Skład chemiczny nawozu został tak zbilansowany, aby zaspokajać wszystkie potrzeby roślin uprawnych w zakresie dostarczanych składników pokarmowych.


Amofoska Corn 3-10-22 - szczególnie pod kukurydzę. AMOFOSKA CORN jest typowym nawozem przedsiewnym, po wysiewie na rolę niezbędne jest zmieszanie go z glebą. Nawóz ten można stosować pod wszystkie rośliny uprawne, jednak w pierwszej kolejności przeznaczony jest do nawożenia kukurydzy. W okresie wiosennym AMOFOSKA CORN jest szczególnie przydatna do nawożenia kukurydzy ze względu na właściwe proporcje fosforu do potasu oraz zawarte w niej dodatkowe makro i mikroelementy.

 

AMOFOSKA 4-12-20 - szczególnie pod rzepak i zboża.

AMOFOSKA NPK+B 5-10-25 +0,1 jest to nawóz przeznaczony do intensywnych upraw rzepaku ozimego i jarego, gorczycy, roślin kapustnych, roślin strączkowych, roślin motylkowych drobnonasiennych uprawianych w czystym siewie. Cechuje się dużą zawartością potasu, siarki i boru. We właściwie dobranej proporcji zapewnia wysoki plon odpowiedniej jakości

Witryna stworzona na platformie